Kadra

Joanna Zajęcka

Dyplomowany Psychodietyk, Dyplomowany Specjalista Żywienia Medycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Absolwentka Studiów MBA , Dyplomowany Coach ACSTH ICF.

Jestem właścicielem firmy Kreatornia Dobrych Nawyków i jak sama nazwa wskazuje – kreuję dobre nawyki zdrowotne, żywieniowe, walczę z mitami i modami żywieniowymi.  Pomagam wprowadzać programy żywieniowe i wspieram w procesie zmian😊
Jestem wielką Entuzjastką zdrowego odżywiania, wegetarianką (jesteśmy tym co jemy),  która trzyma  się zasad „Medycyny opartej na faktach”.

Prowadzę  autorskie warsztaty dla pacjentów oraz personelu medycznego w placówkach medycznych oraz szkolenia z zakresu, coachingu, motywacji, diet coachingu oraz dietetyki na kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych.
Dla moich pacjentów układam programy żywieniowe indywidualne oraz programy profilaktyki zdrowia dla pacjentów z nadwagą i otyłością, oparte na profesjonalnej analizie składy ciała i wywiadzie zdrowotnym.

Marcin Błaut

Trener personalny, kalisteniki oraz sztuk walki.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Kalisteniki , czyli starożytnej formy treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała i grawitacji.

Jest to jedna z najzdrowszych form ruchu , ponieważ wykorzystujemy własny ciężar ciała. Jest to trening funkcjonalny i niezwykle przydatny w codziennym życiu. Trening zawiera elementy siłowe , wytrzymałościowe , poprawia koordynację, gibkość, zdrowie stawów i przyczynia się do ograniczenia tkanki tłuszczowej. W połączeniu ze zdrową dietą , jest doskonałym sposobem , aby ukształtować piękne i zdrowe ciało, rodem ze starożytnych Greckich rzeźb.

mgr Ida Styrcz

Psycholog, certyfikowany trener umiejętności społecznych TUS SST. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia. Swoją wiedzę pogłębia poprzez liczne studia, szkolenia i kursy, m.in.:

  • studia podyplomowe „Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym”,
  • studia podyplomowe „Przygotowanie pedagogiczne”,
  • szkolenie z Integracji Sensorycznej,
  • szkolenie Neurorozwojowe badanie diagnostyczne
  • szkolenie Dopalacze
  • szkolenie z zakresu bajkoterapii
  • warsztat pracy Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
  • warsztat umiejętności trenerskich: ja jako trener, metody pracy z grupą

Doświadczenie zawodowe zbierała w trakcie wielu praktyk i wolontariatu m.in. w przedszkolach, szkole specjalnej, szpitalu psychiatrycznym, oddziale hematologii, onkologii i transplantologii dziecięcej, gdzie prowadziła diagnozę psychologiczną. Pracowała z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, przewlekle chorymi. Od października 2018 r. rozpoczyna studia z zakresu psychoterapii rodziny.

W kontakcie ciepła, otwarta, dba o wzajemne zrozumienie oraz rzetelność wykonywanej pracy. Psychologia to jej pasja, dzięki czemu w pełni angażuje się w podejmowane zadania.